11
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیوی وایرلس 5 گیگاهرتز میکروتیک Mikrotik RBSXT5nDr2 SXT Lite5
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
– نوع آنتن Flat میباشد
– کارکرد در باند فرکانسی 5 گیگاهرتز
– دارای پردازنده 600 مگاهرتز و رم 64 مگابیت
– دارای پورت 10/100
– آنتن با توان 16dbi
– دارای مجوز ورژن 3
خدمات راه اندازی میکروتیک
توضیحات

رادیوهای سری SXT ، رادیوهایی ارزان قیمت در فرکانس 5GHz هستند که دارای توان خروجی بالایی می باشند . به کمک این مشخصات ، این رادیو جهت نصب در لینک های PtP و یا CPE بهترین گزینه می باشد .
سری Lite دارای آنتن داخلی 16dBi بوده و تجهیزات نصب آن بر روی میله ها و یا دکل های مختلف درون بسته بندی آن قرار داده شده است .
دستگاه SXT Lite5 ساخت شرکت میکروتیک یک رادیو روتر ارزان قیمت با قدرت بالا مناسب استفاده به عنوان گیرنده و یا استفاده در شبکه های نقطه به نقطه در شبکه های بیسیم می باشد که با توجه به قدرت بالای ۵۰۰ میلی وات فرکانسی و آنتن ۱۶dbi دو جهته تعبیه شده در داخل دستگاه با استفاده از تکنولوژی ۸۰۲٫۱۱A/N با سرعت ۳۰۰ مگابیت این رادیو را به یکی از مناسب ترین گزینه ها در بین رادیو روتر های شرکت میکروتیک تبدیل کرده است.
رادیو SXT Lite5 با توجه به آنتن داخلی تعبیه شده در آن به صورت کامل بوده و برای نصب و استفاده از این دستگاه شما به هیچ تجهیزات دیگری بجز کابل شبکه نیاز نخواهید داشت.

همچنین دستگاه SXT Lite5 دارای درگاه ارتباطی لن با سرعت ۱۰/۱۰۰ مگابیت در ثانیه می باشد و با توجه به پردازنده پر قدرت ۶۰۰ مگاهرتزی و پشتیبانی از ۶۴ مگابایت حاقطه رم دستگاه پایداری بالایی در برقراری لینک های وایرلس و انتقال اطلاعات با حجم های بالا مانند تصاویر دوربین های مدار بسته و اتوماسیون های اداری و انتقال فایل های حجیم می باشد.
بدیهیست با توجه به استفاده از سیستم عامل میکروتیک در این رادیو با استفاده از این رادیو به تمامی امکانات سیستم عامل میکروتیک در سطح ۳ دسترسی خواهید داشت.
لازم به ذکر است که در سیستم عامل میکروتیک در سطح ۳ شما امکان استفاده از دستگاه به عنوان سرویس دهنده را اکسز پوینت را نداشته و دستگاه فقط به عنوان گیرنده یا استیشن در لینک های یک نقطه به چند نقطه یا Point to Multi Point و یا حالت بریج در لینک های نقطه به نقطه یا Point to Point قابل استفاده می باشد.
همچنین این دستگاه با آب و هوای گرم و مرطوب جنوب ایران سازگاری داشته و گرما و رطوبت مشکلی برای کارایی دستگاه ایجاد نمی کند.

خلاصه امکانات دستگاه SXT Lite5 شرکت میکروتیک به شرح زیر می باشد:
- سرعت پردازنده : ۶۰۰ مگاهرتز
- ظرفیت حافظه رم : ۶۴ مگابایت
- فرکانس کاری : ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ مگاهرتز
- خروجی دستگاه : ۲۷dbm معادل ۵۰۰ میلی وات
- پورت های شبکه : ۱ عدد
- سرعت انتقال بیسیم : ۳۰۰ مگابیت
- سرعت انتقال اطلاعات پورت ها : ۱۰۰ مگابیت
- نرم افزار راه انداز دستگاه : RouterBOOT
- وایرلس (onboard): تعداد ۱ عدد باند ۵ghz استاندارد ۸۰۲٫۱۱an
- آنتن داخلی : ۱۶dbi
- نوع آنتن : ۲ جهته , Dual Polarization
- وایرلس (Mini Pci): ندارد
- پورت سریال : ندارد
- USB پورت : ندارد
- پورت حافظه جانبی : ندارد
- نشان دهنده ولتاژ دستگاه : ندارد
- نشان دهنده دمای پردازنده دستگاه : ندارد
- نشان دهنده دمای برد دستگاه : ندارد
- لایسنس میکروتیک : سطح ۳
- منبغ تغذیه : ۲۴ ولت
- دمای کاری دستگاه : ۳۰- تا ۸۰+ سانتیگراد
- اندازه : ۱۴۰ * ۱۴۰ * ۵۶ میلیمتر
- وزن : ۲۶۵ گرم
- محتویات داخل جعبه دستگاه : رادیو . منبع برق . پاور آور اترنت . قطعه نگه دارنده و حلقه نگهدارنده
مشخصات فنی :
الگوی تابش آنتن ها:

اطلاعات بیشتر
| وزن | 600 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| سری رادیو وایرلس | SXT |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
| فرکانس اسمی پردازنده | 5 GHz |
| تعداد هسته پردازنده | 1 |
| حافظه رم | 64MB |
| پورت POE | دارد |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت اترنت |
| اسلات سیمکارت | ندارد |
| نوع آنتن | دیش |
| توان آنتن-Gain | 16-17dBi |
| سیستم عامل | RouterOS |
| نسخه لایسنس | 3 |
| مشخصات CPU | AR9344-DC3A |
| مشخصات فیزیکی | 140x140x56mm |
| نوع و فرکانس CPU | 600MHz |
| ولتاژ ورودی برق | 8 V – 30 V |
| صفحه نمایش | ندارد |
| محتویات جعبه | poe injector, آداپتور برق, حلقه اتصال به دکل |
| دمای تست شده | -30 + 70 C |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیوی وایرلس 5 گیگاهرتز میکروتیک Mikrotik RBSXT5nDr2 SXT Lite5” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.