20
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیوی وایرلس 5 گیگاهرتز میکروتیک Mikrotik SEXTANT G 5HPnD
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
– پردازنده 600 مگاهرتز
– رم 32 مگابیت
– کارکرد در باند فرکانسی 5 گیگاهرتز
– پورت 10/100/1000 مگابیت
– دارای 2 کانکتور آنتن
-گارانتی یک ساله
خدمات راه اندازی میکروتیک
توضیحات

محصول SEXTANT G 5HPnD از تجهیزات میکروتیک یک دستگاه وایرلس کامل برای محیط های باز است که در ارتباط های نقطه به نقطه و سرویس گیرنده قابل استفاده است. این دستگاه با داشتن دو آنتن به صورت عمودی و افقی و پشتیبانی از تکنولوژی MIMO 2X2 در استاندارد 802.11n شرایط سیگنالی بهتری را در ارتباطات ایجاد می کند.در این مدل از روتربرد RB911 با دو خروجی وایرلس استفاده شده است که نتیجه ان کارایی بالا ، توان خروجی بالا و یک پورت شبکه گیگ در استاندارد 802.11n بوده است.این دستگاه به خاطر ابعاد کوچکی که دارد به راحتی و سرعت بالا نصب شده و ارتباط را برقرار می کند.با توجه به زاویه دید باز در آنتن لینک به راحتی برقرار خواهد شد.محتویات این پکیج شامل دستگاه، کیت نصب، آداپتور، و POE injector است.در زمان نصب در این دستگاه فقط نیاز به کابل شبکه می باشد.
اطلاعات بیشتر
| وزن | 2000 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| سری رادیو وایرلس | SEXTANT |
| فرکانس اسمی پردازنده | 5 GHz |
| تعداد هسته پردازنده | 1 |
| حافظه رم | 64MB |
| پورت POE | دارد |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت گیگ |
| اسلات سیمکارت | ندارد |
| نوع آنتن | دیش |
| توان آنتن-Gain | 18dBi |
| سیستم عامل | RouterOS |
| نسخه لایسنس | 3 |
| مشخصات CPU | AR9342-BL1A |
| مشخصات وایرلس | AR9342-BL1A |
| ولتاژ ورودی برق | -30C to +70C |
| محتویات جعبه | poe injector, آداپتور برق, حلقه اتصال به دکل |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیوی وایرلس 5 گیگاهرتز میکروتیک Mikrotik SEXTANT G 5HPnD” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.