“پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
15
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیوی وایرلس 5 گیگاهرتز 6 عددی میکروتیک Mikrotik RBSXTKit SXT Sixpack
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
– شامل 1 دستگاه SXT SA5 و 5 دستگاه SXT 5
– کارکرد در باند فرکانسی 5 گیگاهرتز
-گارانتی یک ساله
خدمات راه اندازی میکروتیک
توضیحات
SXT Sixpack رادیو وایرلس میکروتیک فرکانس 5 گیگاهرتز , محتویات یک عدد SXT SAr2 و پنج عدد SXT 5 , استاندارد بیسیم 802.11a/n
RBSXT kit با نام تجاری SXT Sixpack از ابتکار های جدید کمپانی میکروتیک میباشد که به بازار عرضه شده است , این بسته شامل 5 عدد SXT5 و 1 عدد SXT SA5 میباشد که با قیمت مناسب نسبت به خرید تک این مخصولات در بازار عرضه شده است , اگر شما قصد راه انذازی یک ارتباط یک نقطه به چند نقطه را دارید این بسته یکی از بهترین انتخاب ها هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کارائی برای شما میباشد.
SXT5 با دارا بودن 16dbi آنتن یکپارچه و سطح دسترسی L3 میتواند به عنوان یک گیرنده قدرتمند و SXT SA5 با دارا بودن 13dBi قدرت گیرندگی آنتن با بهره گیری از ساختار یکپارچه رادیو و آنتن و زاویه ی 90 درجه ائی میتواند به عنوان یک پخش کننده قدرتمند یک پروژه رویایی با هزینه ی اندک را برای شما به ارمغان بیاورد .
این دستگاه با محافظ کامل و با آنتن 14dbi ساخته شده است.درون جعبه نیز همه تجهیزاتی که برای نصب آن در عرض چند دقیقه نیاز است ، قرار داده شده است.
اطلاعات بیشتر
| وزن | 1000 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| سری رادیو وایرلس | SXT |
| فرکانس اسمی پردازنده | 5 GHz |
| تعداد هسته پردازنده | 1 |
| حافظه رم | 64MB |
| پورت POE | دارد |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت گیگ |
| اسلات سیمکارت | ندارد |
| نوع آنتن | دیش |
| توان آنتن-Gain | 15dBi |
| سیستم عامل | RouterOS |
| نسخه لایسنس | 4 |
| مشخصات CPU | AR9344-BC2A |
| مشخصات وایرلس | AR9344-BC2A |
| مشخصات فیزیکی | -30C to +80C |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیوی وایرلس 5 گیگاهرتز 6 عددی میکروتیک Mikrotik RBSXTKit SXT Sixpack” لغو پاسخ
محصولات مرتبط
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان











دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.