“پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
19
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیوی وایرلس 5Ghz سری AC میکروتیک Mikrotik RBSXT5HacD2n SXT Lite5 ac
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
خدمات راه اندازی میکروتیک
توضیحات

SXT Lite5 ac از جدیدترین محصولات کمپانی میکروتیک مبتنی بر استاندارد بیسیم 802.11ac میباشد که برای کار در شبکه های بیرونی طراحی و تولید شده است , این رادیو انقلابی اساسی در لینک های بیسیم ایجاد کرده است و به نوعی اولین محصول کمپانی میکروتیک با ساختار یکپارچه ( رادیو و آنتن ) میباشد که در هر دو باند فرکانس 2.4 و 5.8 گیگاهرتز قادر به ارائه سرویس میباشد , این رادیو دارای 16dbi آنتن با ساختار دو قطبی با زاویه پخش امواج 28 درجه ای در فرکانس 5GHz و همچنین دارای 1.5dbiآنتن با ساختار تک قطبی با زاویه پخش 360 درجه در فرکانس 2 گیگاهرتز میباشد . استاندارد بیسیم در فرکانس 5 گیگاهرتز این محصول 802.11ac میباشد و در فرکانس 2 گیگاهرتز 802.11b/g/n میباشد , همچنین لازم به ذکر است این رادیو کاملا سازگار با استاندارد های قبلی میباشد . این رادیو انتخابی ایده آل برای برقراری یک ارتباط پایدار در لینک های نقطه به نقطه در فواصل 1 تا 10 کیلومتر میباشد .

رادیو میکروتیک SXT Lite5 ac از مدلاسیون QAM-256 , پروتکل های NV2 و Nstreme نیز پشتیبانی مییکند , با توجه به آزاد شدن کار در کانال 80 مگاهرتز و استاندارد ac , این رادیو به شما این امکان را میدهد تا در فرکانس های مشابه تبادل اطلاعات با نرخ بالاتری را تجربه نمائید , این رادیو همچنین مجهز به تراشه های جدید بیسیم QCA-9892 میباشد که این امکان را برای شما فراهم میکند در استاندارد بیسیم 802.11an کانال کاری 5/10 مگاهرتز را در دسترس داشته باشید , SXT Lite5 ac یک رابط مدیریتی در فرکانس 2.4 گیگاهرتز را برای شما فراهم کرده است , این رابط آنتن 1.5dbi در فرکانس 2GHz میباشد و به شما اجازه میدهد با استفاده از لپ تاپ و موبایل در فرکانس 2 گیگاهرتز به این رادیو متصل شوید و به تنظیم و پیکر بندی آن بپردازید ( تنها برای یک کاربر ) .

با توجه به سطح دسترسی L3 در این رادیو از آن میتوانید به عنوان یک گیرنده قدرتمند و یا در لینک های نقطه به نقطه استفاده نمائید , در صورتی که قصد دارید از این رادیو در لینک های یک به چند نقطه استفاده نمائید میتوانید مجوز سطح دسترسی L4 را از کمپانی میکروتیک خریداری نمایید . قابل ذکر است این محصول ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین رادیوی بیسیم در فرکانس 5 گیگاهرتز میباشد که از استاندارد بیسیم ac بهره میبرد .
منبع:tandisrayan
اطلاعات بیشتر
| وزن | 1000 g |
|---|---|
| مشخصات CPU | QCA9531 |
| مشخصات RAM | 64 MB |
| مشخصات وایرلس | QCA9882 |
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| سری رادیو وایرلس | SXT |
| فرکانس اسمی پردازنده | 5 GHz |
| تعداد هسته پردازنده | 1 |
| حافظه رم | 16MB |
| پورت POE | دارد |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت اترنت |
| اسلات سیمکارت | ندارد |
| نوع آنتن | بدون آنتن |
| توان آنتن-Gain | 16-17dBi |
| سیستم عامل | RouterOS |
| نسخه لایسنس | 3 |
| نوع و فرکانس CPU | 650MHz |
| ویژگی های وایرلس | QCA9882 |
| ولتاژ ورودی برق | 8 V – 30 V |
| مقدار حافظه | 16mb |
| صفحه نمایش | ندارد |
| محتویات جعبه | poe injector, آداپتور برق, براکت, حلقه اتصال به دکل |
| دمای تست شده | -30 + 70 C |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیوی وایرلس 5Ghz سری AC میکروتیک Mikrotik RBSXT5HacD2n SXT Lite5 ac” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.