17
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیو اکسس پوینت اینجنیوس ENH500V2 EnGenius
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
اطلاعات بیشتر
| وزن | 800 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | اینجنیوس-EnGenius |
| نوع اکسس پوینت | مناسب فضای داخلی |
| نوع آنتن | داخلی |
| تعداد آنتن | 1 |
| سرعت انتقال اطلاعات | N 300 Mb |
| استاندارد شبکه وایرلس | IEEE802.11 a/n |
| منبع تغذیه | Max RF Power 5GHZ:27dBm |
| میزان حافظه | 8 MB/32 MB (memory/Flash) |
| تعداد پورت | 10/100 Fast Ethernet port x 2 Reset button x 1 |
| پروتکل | IEEE802.3, 802.3u, 802.11 a/n (5 GHz) |
| توپولوژی | Infrastructure, ad-hoc |
| شبکه | PPPoE, |
| امنیت وایرلس | WEP encryption – 64/128/152 bit |
| باند فرکاتسی | 5.18GHz ~ 5.825GHz (a/n) |
| میزان دما | Operation:(-20°C ~ 70°C) |
| میزان مقاومت در برابر رطوبت | 0%~90% typical |
| MAC Address filtering | 50perSSID |
| Form factor | Long/Rectangular |
| گواهینامه | FCC, CE |
| Estimated Coverage (LOS) | 150M |
| Estimated Coverage PTP (LOS) | 5km |
| تعداد ارتباط همزمان | 20 |
| Operating Modes | Access Point |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیو اکسس پوینت اینجنیوس ENH500V2 EnGenius” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.