“پاور ماژول 8 پورت TPD-108” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
12
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیو روتر میکروتیک Mikrotik NetBox 5 RB911G-5HPacD-NB
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
این محصول جدیدترین دستگاه تولید شده در استاندارد AC میباشد که کمپانی میکروتیک آن را طراحی و تولید کرده است در استاندارد AC سرعت انتقال اطلاعات تا 866 مگابیت امکانپذیر شده است , از امکانات استاندارد 802.11 ac میتوان به 256-QAM modulation , کار در کانال 20 – 40 – 80 مگاهرتز و همچنین باز شدن امکانات جدید و دسترسی به انتقال اطلاعات با سرعت بالاتر نام برد.
Net Box 5 برای کار در استاندارد 802.11ac طراحی شده است , این مدل دارای 2 خروجی میباشد که میتواند به انواع انتن از نوع دوقطبی متصل شود و کاملا سازگار با کلیه محصولات تولید شده توسط کمپانی میکروتیک میباشد ., همچنین این دستگاه برای کار در باند فرکانس 5 گیگاهرتز طراحی شده است و از قدرت خروجی در حدود 1300 میلی وات بهره میبرد و دارای پورت گیگابیت میباشد . درب این رادیو به راحتی باز و بسته میشود و آلیاژ به کار برده شده در آن کمک بسیاری برای محافظت در برابر شرایط سخت و اب هوائی میکند.
-گارانتی یک ساله
خدمات راه اندازی میکروتیک
توضیحات




اطلاعات بیشتر
| وزن | 1000 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| سری رادیو وایرلس | NetBox |
| فرکانس اسمی پردازنده | 5 GHz |
| تعداد هسته پردازنده | 1 |
| حافظه رم | 128 MB |
| پورت POE | دارد |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت گیگ |
| اسلات سیمکارت | ندارد |
| نوع آنتن | بدون آنتن |
| توان آنتن-Gain | – |
| سیستم عامل | – |
| نسخه لایسنس | 4 |
| مشخصات وایرلس | 802.11a/n/ac |
| نوع دستگاه | رادیو روتر فضای خارجی |
| مشخصات CPU | 720 MHz |
| ولتاژ ورودی برق | 8 V – 30 V |
| محتویات جعبه | poe injector, آداپتور برق, بست کمربندی |
| ویژگی های وایرلس | QCA9882 |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیو روتر میکروتیک Mikrotik NetBox 5 RB911G-5HPacD-NB” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.