“براکت رک tsr-541” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
19
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیو میکروتیک Mikrotik RBLHG-5nD LHG 5
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
خدمات راه اندازی میکروتیک
توضیحات
رادیو وایرلس میکروتیک Mikrotik RBLHG-5nD LHG 5
لینک رادیویی LHG 5 که به تازگی توسط کمپانی میکروتیک معرفی شده با پردازنده ی قدرتمند 600 مگاهرتزی ؛ طراحی سبک و نوآورانه گرید ؛ آنتن قدرتمند 24.5(dbi) انقلابی در رادیوهای سمت مصرف کننده محسوب میشود.
چیپ وایرلس و پردازنده ی بکار رفته در این مدل مشابه با SXT Lite می باشد. با توجه به لایسنس سطح 3 در نظر گرفته شده می توان از LHG 5 در لینک های نقطه به نقطه (p2p) و همچنین به عنوان CPE استفاده نمود .


میکروتیک این مدل را در دو نوع ویژه ی آمریکا و اینترنشنال معرفی نموده در نوع آمریکایی (RBLHG-5nD-US) LHG 5 تنها فرکانس های کاری آمریکا در دسترس بوده و این محدودیت فرکانسی قابل برداشتن نمی باشد.
اما مدل جهانی آن امکان استفاده از تمامی فرکانس های کاری بازه ی 5150MHz-5875MHz را داراست .
طراحی گرید (توری) آنتن دستگاه باعث شده تا مقاومت خوبی در برابر باد داشته باشد ؛ همچنین وجود رادیو در آنتن و حذف کابل رابط باعث خواهد شد تا افت کابل حذف گردد که این مساله یک امتیاز مهم در LHG 5 محسوب میشود.


رادیو LHG یک رادیوی فشرده و سبک وزن با طراحی جدید است که یک آنتن گرید 24.5dBi به شکل Attached به آن متصل می باشد . این رادیو مناسب لینک های PtP بوده و می تواند به عنوان CPE در مسافت های بالا نیز مورد استفاده قرار گیرد .
طراحی ویژه این محصول مقاومت آن در برابر باد را به شکل چشمگیری افزایش می دهد .
اتصال مستقیم آنتن به رادیو نیز موجب از بین رفتن تضعیف بوجود آمده در اثر کابل های رابط می گردد .
این محصول به شکل قطعات جداگانه جهت نقل و انتقال ساده تر در بسته بندی قرار داده شده است ، اما نصب آن بسیار ساده و سریع خواهد بود .
همچنین یک پایه نصب در بسته بندی قرار داده شده است که تنظیم زاویه آن تا 5 درجه بالا و پایین را ممکن می سازد .


این دستگاه برای لینک های نقطه به نقطه و ایستگاه های متصل به یک Access Point بسیار بسیار مناسب است.
طراحی بسیار عالی این روتربرد به صورت شبکه ای حفاظت دستگاه را در برابر باد تظمین می کنید و همچنین با این طراحی عالی هیچ گونه Cable lost به وجود نمی آید.
دلیل این که این روتربرد مشکل Cable Lost ندارد این است که روتربرد دقیقا روی انتن نصب شده و نیاز به اتصال انتن به روتربرد با کابل نیست به همین خاطر Cable lost هم به وجود نمی آید.


این دستگاه بسیار عالی با سخت افزار بسیار مناسب که در قسمت زیر مشاهده می کنید همراه شده است.
_نوع آنتن: دیش گرید
_Gainآنتن: 24.5dbi
_فرکانس: 5Ghz
_پورت: 10/100
_لایسنس: level 3
_پردازنده 600 مگاهرتزی
_حافظه اصلی 64 مگابایت
-حافظه اصلی 64 مگابایت
-رسانه ذخیر سازی 16 مگابایت
-لایسنس سطح 3
-باند 5
-استاندارد 802.11n و 802.11a
-یک پورت fast
مسافت قابل پوشش
رادیو LHG5 را میتوانید در مسافت +15 کیلومتر در ارتباط نقطه به نقطه استفاده نمائید , لازم به ذکر است مسافت ذکر شده برای کار در شرایط ایده ال اعلام شده است,حداکثر و حداقل مسافت قابل پوشش در این رادیو به شدت وابسته به نویز محیط و دید مستتقیم میباشد .


اطلاعات بیشتر
| وزن | 2000 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| نوع آنتن | دیش |
| سری رادیو وایرلس | LHG |
| پورت POE | دارد |
| سیستم عامل | RouterOS |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت اترنت |
| فرکانس اسمی پردازنده | 2.4GHz |
| نوع و فرکانس CPU | 600MHz |
| حافظه رم | 64MB |
| ویژگی های وایرلس | AR9344 |
| نسخه لایسنس | 3 |
| ولتاژ ورودی برق | 10 V – 30 V |
| مقدار حافظه | 16mb |
| توان آنتن-Gain | – |
| تعداد آنتن | 2 |
| دمای تست شده | ” -40°C .. +70°C |
| محتویات جعبه | پیچ وپایه, حلقه اتصال به دکل |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
| گارانتی | 1 سال پارس ارتباط, بدون گارانتی, 1 ساله شرکتی |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیو میکروتیک Mikrotik RBLHG-5nD LHG 5” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.