“پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
14
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیو وایرلس 5Ghz با قدرت آنتن 24dbi میکروتیک Mikrotik RB911G-5HPnD QRT 5
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
– کارکرد در باند فرکانسی 5 گیگاهرتز
– پردازنده 600 مگاهرتز
– رم 64 مگابیت
-توان آنتن 24 dbi
– دارای مجوز ورژن 4
خدمات راه اندازی میکروتیک
توضیحات
رادیو وایرلس میکروتیک Mikrotik QRT 5
23dbi توان آنتن , 1000 میلی وات قدرت خروجی , فرکانس کاری 5 گیگاهرتز , پورت اترنت گیگابیت
QRT-5 یک آنتن فلت صفحه تخت میباشد که برای کار در فضای باز از سوی کمپانی میکروتیک طراحی و تولید شده است , این دستگاه از ساختار یکپارچه رادیو و آنتن بهره میبرد و قدرت گیرندگی آنتن این رادیو 23dBi میباشد , این دستگاه برای کار در باند فرکانس 5 گیگاهرتز آماده شده است و استاندارد بیسیم آن 802.11a/n میباشد .


برد داخلی QRT-5 روتر برد قدرتمند RB 911 G 5 HPnD میباشد که از قدرت زنجیره ائی بالای 2 گانه بیسیم بهره میبرد , این دستگاه از خروجی شبکه از نوع گیگابیت و کارت وایرلس داخلی با قدرت 1000 میلی وات بهره میبرد , QRT 5 را میتوانید در مد های کاری فرستنده , گیرنده و یا در لینک های پشتیبان مورد استفاده قرار دهید .


محصول QRT-5 از محصولات میکروتیک یک دستگاه وایرلس است که برای فضاهای باز بسیار مناسب می باشد .برروی این دستگاه یک آنتن فلت پنل با توان خروجی 23dBi قرار دارد و اطلاعات را در باند فرکانس 5GHz ارسال و دریافت می کند.این رادیو برای لینک های Point To Point مورد استفاده قرار می گیرد .
QRT-5 داری یک پورت گیگابیت اترنت می باشد .
محتویات این پکیج شامل دستگاه، کیت نصب، آداپتور 24 ولت و POE Injector می باشد .
اطلاعات بیشتر
| وزن | 1500 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| سری رادیو وایرلس | QRT |
| نوع آنتن | فلت پنل |
| نوع و فرکانس CPU | 600MHz |
| حافظه رم | 64MB |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, گیگ 10/100/1000 |
| ویژگی های وایرلس | AR9342 |
| نسخه لایسنس | 4 |
| ولتاژ ورودی برق | 8 V – 30 V |
| توان آنتن-Gain | 24dBi |
| تعداد آنتن | 2 |
| صفحه نمایش | PCB, مانیتور دما, نمایشگر ولتاژ |
| محتویات جعبه | poe injector, آداپتور برق, آنتن امونت, پیچ وپایه, گیره کلامپ |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیو وایرلس 5Ghz با قدرت آنتن 24dbi میکروتیک Mikrotik RB911G-5HPnD QRT 5” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.