“پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
18
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیو Bridge با آنتن دیش فضای خارجی 300 مگابیت بر ثانیه 5 گیگاهرتز وایز wis-d5250
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
– رادیوی نقطه به نقطه (برد تا 20 کیلومتر)
– سازگار با پروتکل های 802.11
– دارای پهنای باند 300 مگابیت
– کارکرد در باند فرکانسی 5GHz
– پشتیبانی از پروتکل WiD TDMA
– دارای آنتن 25dbi خارجی dual-polarized
– دارای نمایشگر LED میزان سیگنال
– دارای پورت LAN 10/100/1000
– همراه با آداپتور POE 24V DC
– مناسب فضای خارجی دارای گواهی IP65
– دارای کیت مخصوص نصب روی دکل
اطلاعات بیشتر
| وزن | 2000 g |
|---|---|
| سری رادیو وایرلس | Bridge |
| فرکانس اسمی پردازنده | 5 GHz |
| تعداد هسته پردازنده | – |
| حافظه رم | – |
| پورت POE | دارد |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت گیگ |
| اسلات سیمکارت | ندارد |
| نوع آنتن | بدون آنتن |
| توان آنتن-Gain | – |
| سیستم عامل | – |
| نسخه لایسنس | – |
| محتویات کالا | – WIS-D5250 Feedhorn Radio |
| گواهینامه ها | – CE, RoHS |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله ایزی ارتباط پارس |
| پارامترهای فیزیکی | – Dimension: Φ440*257mm |
| منبع تغذیه | – 24VDC, 0.75A |
| ویژگی های امنیتی | – Integrated Firewall |
| ویژگی های رادیو | – 802.11a/n radio (Atheros 600MHz) |
| چراغ های وضعیتی | – Power:On/Off |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیو Bridge با آنتن دیش فضای خارجی 300 مگابیت بر ثانیه 5 گیگاهرتز وایز wis-d5250” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.