“پاور ماژول ۸ پورت TPD-108” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
20
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر اکسس پوینت میکروتیک RB751U-2HnD
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر اکسس پوینت میکروتیک RB751U-2HnD
مشخصات و اطلاعات روتر اکسس پوینت میکروتیک RB751U-2HnD
روتر اکسس پوینت میکروتیک RB751U-2HnD دارای 5 پورت اترنت، یک پورت USB 2.0 و پاور وایرلس 2.4Ghz 1000mW 802.11b/g/n با یک آنتن داخلی است که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. همچنین امکان اتصال یک آنتن MMCX خارجی برای جایگزینی یکی از آنتن های داخلی وجود دارد.
این دستگاه بسیار کوچک است و در هر خانه یا اداره ای زیبا به نظر می رسد. همچنین بر روی این دستگاه سوراخ های لنگر برای نصب بر روی دیوار قرار داده شده است. محتویات بسته بندی این دستگاه شامل روتر اکسس پوینت میکروتیک RB751U-2HnD در یک قاب پلاستیک و آداپتور پاور است.
ویژگی های روتر اکسس پوینت میکروتیک مدل RB751U-2HnD :
نگاهی به پنل جلویی
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | RB751U-2HnD |
| تعداد و نوع پورت ها | 5x 10/100 Ethernet |
| پردازنده |
|
| فرکانس پردازنده | 400MHz |
| سیستم عامل | MikroTik RouterOS |
| استاندارد وایرلس | 802.11b/g/n |
| پورت USB | 1 پورت USB |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 50 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 0.2kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر اکسس پوینت میکروتیک RB751U-2HnD” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.