10
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر اکسس پوینت ۵ پورت ۲.۴ گیگاهرتز میکروتیک استوک Mikrotik RB951Ui-2HnD
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
توضیحات
RB951Uiیک اکسس پوینت جدید می باشد که از تراشه سری Atheros بهره می برد که کمپانی میکروتیک آن برای کار در شبکه های SOHO ( کوچک خانگی و اداری ) طراحی و تولید کرده است. دارای 5 پورت اترنت با سرعت 10/100 ،یک پورت USB و یک اکسس پوینت با فرکانس 2.4GHz با آنتن داخلی و توان 1000mW می باشد .
این اکسس پوینت قابلیت خروجی PoE روی پورت شماره 5 خود را داشته و می تواند تجهیزات دیگری را با حداکثر ولتاژ ورودی اعمال شده به خودش و حداکثر جریان 500 میلی آمپر روشن نماید .


با مقایسه با مدل قبلی RB751G این محصول دارای پردازنده سریع تر ، حافظه داخلی بیشتر و قیمت یکسان با مدل قبلی می باشد ! بسیار کوچک و خوش ظاهر بوده و به راحتی بر روی دیوار نیز نصب می گردد .این محصول همراه با یک جعبه پلاستیکی و منبع تغذیه ارائه می گردد .
میکروتیک RB951Ui-2HnD برای کار در فرکنس 2.4 گیگاهرتز و استاندارد وایرلس 802.11b/g/n آماده شده است , این روتر از یک آنتن امنی داخلی با توان 2.5dBi با ساختار دو قطبی بهره میبرد , RB951 همچنین مجهز به کارت وایرلس داخلی با توان 1000 میلی وات میباشد , تمامی امکانات سطخ دسترسی L4 کمپانی میکروتیک در این روتر بیسیم در دسترس شما میباشد , از این اکسس پوینت میتوانید برای پوشش wifi محیط های داخلی در حدود 200 متر استفاده نمائید .


اطلاعات بیشتر
| وزن | 500 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| نوع پورت ها | 5 پورت اترنت |
| نوع آنتن | داخلی |
| تعداد آنتن | 1 |
| قدرت آنتن | 2.5dBi |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 2.4GHz |
| سرعت انتقال اطلاعات | N 300 Mb |
| نام محصول | RB951Ui-2HnD |
| مشخصات CPU | AR9344-DC3A |
| مشخصات RAM | 128 MB |
| نوع پورت | Number of USB ports 1 |
| نوع اسلات | USB slot type |
| مشخصات فیزیکی | 113x138x29mm |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر اکسس پوینت ۵ پورت ۲.۴ گیگاهرتز میکروتیک استوک Mikrotik RB951Ui-2HnD” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.