11
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر اکسس پوینت 5 گیگاهرتز میکروتیک GrooveA 52HPn
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
– کارکرد در دو باند فرکانسی 2.4 و 5 گیگاهرتز
– دارای کانکتور N-Male
– توان وایرلس 6dbi
– دارای سیستم عامل ورژن 4
-گارانتی یک ساله
خدمات راه اندازی میکروتیک
توضیحات
Groove A 52HPn کوچکترین رادیوی تولید شده کمپانی میکروتیک برای فضای باز میباشد , این رادیو قابلیت اتصال به انواع آنتن ها از قبیل ( پارابولیک , سالید دیش , فلت ) را دارا میباشد. این رادیو با توجه به قدرت خروجی 500 میلی وات و سرعت انتقال اطلاعات 300 مگابیتی یکی از بهترین انتخاب ها بسته به نوع آنتن برای لینک های نقطه به نقطه و یا یک نقطه به چند نقطه میباشد , این رادیو قابلیت کار در هر دو فرکانس 5.8 و 2.4 گیگاهرتز را دارا میباشد و در سری جدید این محصول یک آنتن 6 دی بی ای امنی برای کار در فرکانس 2.4 نیز در جعبه آن در نظر گرفته شده است . این رادیو با توجه به داشتن سطح دسترسی level 4 میتواند به عنوان یک اکسس پوینت مورد استفاده قرار بگیرد.

اطلاعات بیشتر
| وزن | 500 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| سری رادیو وایرلس | Groove |
| فرکانس اسمی پردازنده | 5 GHz |
| تعداد هسته پردازنده | 1 |
| حافظه رم | 64MB |
| پورت POE | دارد |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت اترنت |
| اسلات سیمکارت | ندارد |
| نوع آنتن | بدون آنتن |
| توان آنتن-Gain | 6dBi |
| سیستم عامل | RouterOS |
| نسخه لایسنس | 4 |
| مشخصات CPU | AR9342-BL1A |
| مشخصات وایرلس | AR9342-BL1A |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر اکسس پوینت 5 گیگاهرتز میکروتیک GrooveA 52HPn” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.