“پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
12
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر برد میکروتیک مدل RB2011LS
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر برد میکروتیک مدل RB2011LS
مشخصات و اطلاعات روتر برد میکروتیک RB2011LS
روتر برد میکروتیک RB2011LS اولین محصول شرکت میکروتیک با کیج SFP برای فرستنده و گیرنده های گیگابیت SFP می باشد و راه حلی ایده آل برای اجرای FTTH (Fiber To The Home) است.
روتر برد میکروتیک RB2011LS دارای 11 پورت است. کیج گیگابیت SFP و پنج پورت گیگابیت اترنت می توانند با هم سوئیچ شوند و یک مبدل فیبر به مسی با سرعت سیم مناسب را فراهم کنند. همچنین این دستگاه دارای پنج پورت Fast Ethernet اضافی می باشد. صفحه را می توان با جک پاور یا PoE پاوردهی کرد. توجه داشته باشید که گیرنده فرستنده SFP را شامل نمی شود. روتر برد میکروتیک RB2011LS از گیرنده فرستنده 1.25G SFP که در مشخصات کمیته SFF برای فرستنده گیرنده SFP باشد، پشتیبانی می کند. روتر برد RB2011LS سخت افزاری برای پشتیبانی از PON (شبکه نوری غیرفعال) ندارد.
ویژگی های کلی روتر برد میکروتیک مدل RB2011LS :
مشخصات فنی روتر برد میکروتیک مدل RB2011LS :
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | RB2011LS |
| تعداد و نوع پورت ها | 1x SFP |
| پردازنده |
|
| فرکانس پردازنده | 600MHz |
| حافظه رم | 64MB |
| سیستم عامل | License level 4 |
| حداکثر مصرف برق | 8W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| دمای کارکرد | Min Operating Temperature : -35ºC |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 0.15kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر برد میکروتیک مدل RB2011LS” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.