“پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
16
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر برد میکروتیک مدل RB433AH
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر برد میکروتیک مدل RB433AH
مشخصات و اطلاعات Mikrotik Router RB433AH:
روتر برد میکروتیک RB433AH دارای سه اسلات miniPCI و 3 پورت اترنت است که امکان استفاده از کارت روتر RB433AH را به عنوان بخش مرکزی شبکه فراهم می آورد. علاوه بر مدل معمولی RB433، در نسخه RB433AH حافظه RAM و پردازنده محبوب Atheros 680MHz با سرعت بالا اضافه شده است، که این روتر را انتخابی مناسب برای شبکه های بزرگ سازمان ها و شرکت ها کرده است.
یک کارت microSD امکان اضافه کردن ذخیره ساز(Storage) بیشتری برای حافظه پنهان Web proxy ،logs و یا ماشین های مجازی Metarouter را به شما ارائه می دهد.
در حال حاضر چهار مدل مختلف در سری RB433 داریم که به مقایسه آنها در جدول زیر توجه بفرمایید:
مشخصات فنی روتر برد میکروتیک RB433AH:
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | RB433AH |
| تعداد و نوع پورت ها | 3x 10/100 Ethernet ports |
| پردازنده |
|
| فرکانس پردازنده | 680MHz |
| کارت حافظه | microSD |
| حافظه رم | 128MB |
| اسلات Mini Pci | 3 |
| سیستم عامل | MikroTik RouterOS |
| حداکثر مصرف برق | 4.3W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 70 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 0.13kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر برد میکروتیک مدل RB433AH” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.