- شما نمی توانید "پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری" دیگری به سبد خود بیافزایید. مشاهده سبد خرید
19
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر سیسکو مدل ۱۸۴۱
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر سیسکو مدل 1841
مشخصات واطلاعات روتر سیسکو 1841:
روتر سیسکو 1841 ساخت شرکت Cisco میباشد. این روتر از نسل روترهای سری 1800 سیسکو است و جز روترهای با خدمات یکپارچه یا همان (Integrated Services Router (ISR نیز میباشد و به نوعی محبوبترین روتر در بین روترهای سری 1800 سیسکو بوده که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این روتر مناسب برای شرکتها و کسب و کارهای کوچک تا متوسط می باشد.
مزایای روتر سیسکو 1841:
| برند | Cisco |
|---|---|
| مدل محصول | CISCO1841 |
| پورت های ارتباطی | Fast Ethernet Interface |
| تعداد Interface | 2Port |
| حافظه رم | 256MB |
| حافظه فلش | 64MB |
| کارت ها و ماژول های قابل نصب | HWIC-4ESW |
| توان مصرفی | 50W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | دسکتاپ |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 40 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 2.8kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر سیسکو مدل ۱۸۴۱” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.