19
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر میکروتیک مدل +CCR1009-7G-1C-1S
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر میکروتیک مدل +CCR1009-7G-1C-1S
مشخصات و اطلاعات روتر میکروتیک +CCR1009-7G-1C-1S:
روتر میکروتیک +CCR1009-7G-1C-1S از دیگر محصولات قدرتمند شرکت میکروتیک می باشد که از سری ارتقا یافته و جدید 1009 است. در این سری جدید 1009 تغییرات بسیاری اعمال شده که در عملکرد دستگاه بسیار موثر می باشد. این دستگاه یکی از اولین روتر هایی است که از ماژول های فیبر 100BASE-LX/100BASE-SX/100BASE-BX و همچنین استاندارد 1.25G SFP پشتیبانی می کند و در بازار تجهیرات شبکه به فروش می رسد.
پردازنده قدرتمند روتر +CCR1009-7G-1C-1S مدل TLR-00980 میباشد که شامل 9 هسته است و از سرعت 1.2 گیگا هرتز پشتیبانی می کند. رم این دستگاه 2 گیگابایت بوده و دارای حافظه ذخیره سازی فلش 128 مگابایت است که از تکنولوژی NAND بهره می برد. همچنین این روتر دارای یک نمایشگر بسیار کارآمد می باشد که ترافیک پورتها را نشان می دهد و مانیتورینگ و کانفیگ راحتی را ارائه می کند.
ویژگی های اصلی روتر میکروتیک +CCR1009-7G-1C-1S :
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | +CCR1009-7G-1C-1S |
| پورت های ارتباطی | Gigabit Ethernet Interface |
| تعداد Interface | 8Port |
| حافظه رم | 2GB |
| توان مصرفی | 39W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | رکمونت |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 60 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 2.3kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر میکروتیک مدل +CCR1009-7G-1C-1S” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.