10
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر میکروتیک مدل +CCR1009-8G-1S-1S
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر میکروتیک مدل +CCR1009-8G-1S-1S
مشخصات و اطلاعات روتر میکروتیک +CCR1009-8G-1S-1S:
روتر میکروتیک +CCR1009-8G-1S-1S، یک روتر قدرتمند از این شرکت میباشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این روتر از اقتصادی ترین محصول های سری CCR است که برای مسیریابی و کنترل شبکه در شبکههای متوسط جهت تبادل اطلاعات تا یک میلیون بسته در ثانیه تولید شده است. این روتر دارای Router OS با سطح دسترسی بالای Level 6 License مخصوص کمپانی میکروتیک میباشد.
در این دستگاه براکتهای مخصوص جهت نصب در رک (Rackmount) گنجانده شده است، بنابراین میتوان از آن بر روی میز، قفسه یا داخل رک دیواری استفاده کرد. در این روتر 8 پورت اترنت آن، به دو گروه 4 تایی تقسیم شده که 4 پورت آن می توانند در مد سوئیچ پیکربندی شوند.
ویژگی های اصلی روتر میکروتیک +CCR1009-8G-1S-1S:
میکروتیک
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | CCR1009-8G-1S-1S+ |
| پورت های ارتباطی | Gigabit Ethernet Interface |
| تعداد Interface | 8Port |
| حافظه رم | 2GB |
| توان مصرفی | 35W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | دسکتاپ |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 60 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر میکروتیک مدل +CCR1009-8G-1S-1S” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.