19
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر میکروتیک مدل RB4011iGS+RM
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر میکروتیک مدل RB4011iGS+RM
مشخصات و اطلاعات روتر میکروتیک RB4011iGS+RM:
روتر میکروتیک RB4011iGS+RM از جمله روترهای سری RB4011 است که روترهای فوق العاده قوی با 10 پورت گیگابیت، رابط SFP+ ،10Gbps و شتاب سخت افزاری IPsec با قیمت عالی و مقرون به صرفه در بازار تجهیرات شبکه برای مشتریان ارائه شده است.
RB4011 از پردازنده چهار هسته ای Cortex A15، استفاده می کند. این روتر دارای 1 گیگابایت رم می باشد که می تواند خروجی PoE را در پورت 10 ارائه کند و دارای یک محفظه فلزی جامد حرفه ای و فشرده به رنگ سیاه مات است. RB4011iGS + RM (مدل اترنت) شامل دو براکت برای نصب در رک (Rackmount) است که به طور ایمن دستگاه را در فضای استاندارد 1U نصب می کند.
ویژگی های کلی روتر میکروتیک RB4011iGS+RM :
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | RB4011iGS+RM |
| پورت های ارتباطی | Gigabit Ethernet Interface |
| تعداد Interface | 10Port |
| حافظه رم | 1GB |
| توان مصرفی | 33W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | رکمونت به کمک براکت های خاص |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 70 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 0.6kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر میکروتیک مدل RB4011iGS+RM” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.