“پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
19
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر میکروتیک مدل RB750UP
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر میکروتیک مدل RB750UP
مشخصات و اطلاعات روتر میکروتیک RB750UP:
روتر میکروتیک RB750UP یک دستگاه کوچک پنج پورت اترنت در یک کیس پلاستیکی مقاوم می باشد، مدل UP شامل یک پورت USB 2.0 و خروجی PoE است. پورت های 2-5 می توانند سایر دستگاه های با قابلیت PoE را با ولتاژ مشابه با واحد پاور رسانی کنند و در نتیجه آداپتورهای برق کمتری برای نگرانی وجود دارد. روتر میکروتیک RB750UP مقرون به صرفه، کوچک است و دارای ظاهری مناسب و استفاده از آن آسان می باشد. به همین دلیل مقرون به صرفه ترین روتر با قابلیت MPLS در بازار می باشد. این روتر با طراحی جمع و جور و ظاهری مرتب، برای هر محیط SOHO کاملاً متناسب خواهد بود.
ویژگی های اصلی روتر میکروتیک مدل RB750UP :
نگاهی به پنل جلویی روتر میکروتیک مدل RB750UP :
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | RB750UP |
| پورت های ارتباطی | Fast Ethernet Interface |
| تعداد Interface | 5Port |
| حافظه رم | 32MB |
| حافظه فلش | 64MB |
| توان مصرفی | 3W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | دسکتاپ |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 60 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 0.12kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر میکروتیک مدل RB750UP” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.