18
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر وایرلس چهارپورت سری AC1200 دو بند تی پی لینک Archer C5 TP-LINK
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
توضیحات
روتر بی سیم گیگابیتی با باند دوگانه – سری AC1200
Archer C5
پشتیبانی از استاندارد 802.11 ac – نسل آتی Wi-Fi
استفاده همزمان از دو باند فرکانسی 2.4GHz با سرعت 300Mbps و 5GHz با سرعت 867Mbps و مجموع پهنای باند 1.2Gbps
دارای 2 پورت USB برای به اشتراک گذاشتن پرینتر، فایل ها و انواع مدیادر شیکه داخلی و همچنین امکان دسترسی به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از راه دور با استفاده از سرویس FTP
برخوردار از ویژگی “شبکه مهمان” یا Network Guest که دسترسی مهمانان به شبکه داخلی و اینترنت را بروشی امن و با شرایط دلخواه فراهم می سازد
مدیریت آسان شبکه با برنامه اختصاصی TPLINK Tether
802.11 ac– نسل جدید Wi-Fi
روتر Archer C5 با پشتیبانی از استاندارد جدید 802.11ac – که دارای عملکردی تا 3 برابر سریع تر از وایرلس نوع 802.11 n می باشد – سرعت انتقال ترکیبی داده ها را به 1.2Gbps می رساند. Archer C5 با ارائه سرعت 867Mbps در باند فرکانسی 5GHz و سرعت 300Mbps در باند 2.4GHz یک انتخاب برتر برای تماشای ویدئوی HD بدون وقفه، بازیهای آنلاین و سایر وظایفی می باشند که نیازمند پهنای باند و سرعت بالا هستند.


تجربه شبکه ای سریع و بدون تاخیر با استفاده همزمان از باند دوگانه (Dual Band )
روتر Archer C5 TP-LINK دارای عملکردی همزمان بر روی دو باند فرکانسی 2.4GHz و 5GHz می باشد که نتیجه آن ارائه یک ارتباط بی سیم فوق العاده سریع و پایدار می باشد.
فرایندهایی که نیاز به پهنای باند کمتر و سرعت پایین تر دارند مانند ارسال ایمیل و مرور صفحات وب را می توان به باند 2.4GHz تخصیص داد و در همان زمان از باند 5GHz برای انجام فرایندهای حساس به تاخیر مانند اجرای آنلاین ویدئو های HD یا بازی های آنلاین استفاده کرد.


TPlink Tether برنامه ای اختصاصی برای مدیریت آسان شبکه
برنامه Tether آسان ترین شیوه برای دسترسی و مدیریت روتر شما توسط دستگاه هایی با پلتفرم های iOS و اندرویدی است. Tether یک رابط کاربری ساده و قابل فهمی فراهم می آورد که توسط آن می توان موقعیت و حالتی که روتر در آن قرار دارد، کاربرانی که آنلاین هستند و سطح دسترسی این کاربران را تشخیص داد. بسیاری از روتر های وایرلس TPLINK را می توان با برنامه Tether پیکربندی کرد.
آنتن های بیرونی قدرتمند برای پوشش گسترده رادیویی
با 2 آنتن باند دوگانه بیرونی و استفاده از فناوری آنتن های کیفیت بالا، شما می توانید سیگنال پایدار وایرلس را در جهات مختلف و فاصله های دور تجربه کنید. این ویژگی یک پوشش وایرلس گسترده و مطمئن را در هر جای خانه یا محل کار برای شما به ارمغان می آورد.
ذخیره سازی و به اشتراک گذاری داده ها با استفاده از 2 پورت USB
با دو پورت USB 2.0 چند منظوره، می توانید پرینترها، داده ها و فایل های چند رسانه ای را بین دستگاه های مختلف در شبکه محلی به اشتراک بگذارید و یا شرایط دسترسی به داده ها رااز طریق سرور ftp فراهم سازید.


دارای پورت های گیگابیتی برای ایجاد ارتباطات کابلی با سرعت تبادل داده فوق سریع
با برخورداری از یک پورت گیگابیت WAN و چهار پورت گیگابیت LAN سرعت انتقال اطلاعات می تواند به میزان 10 برابر بیشتر از اتصالات معمول Fast Ethernet افزایش یابد. Archer C5 یک hub قدرتمند است که از شبکه کابلی و فوق العاده سریع گیگابیتی (10/100/1000) پشتیبانی می کند.


پیاده سازی شبکه میهمان
شبکه میهمان یا Network Guest سرویسی است که توسط آن می توان چندین شبکه مجزای وایرلس هر یک با SSID و پسورد مخصوص به خود راایجاد کرد . در این حالت بدون تداخل بین شبکه ها و کاهش کارایی، با اطمینان ازامنیت شبکه و ضمن اعمال محدودیت های مورد نظر خود، با آسودگی خاطر می توان امکانات شبکه بویژه استفاده از سرویس اینترنت را برای کاربران میهمان مهیا نمود.
سیستم کنترلی مخصوص والدین ( Parental Control )
سرویسی است که به والدین یا مدیران اجازه می دهد برای فرزندان یا کارمندان خود، انواع سیاست های محدودیت دسترسی به اینترنت را اعمال کنند.
پشتیبانی از IPv6
Archer C5 از IPv6 پشتیبانی می کند، که برای نسل آتی اینترنت ضروری بوده و گستره ای از خدمات نوین را فعال می سازد.
اطلاعات بیشتر
| وزن | 600 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | تی پی لینک-TP-Link |
| تعداد آنتن | 2 |
| قدرت آنتن | 3dbi |
| نوع آنتن | خارجی |
| تعداد پورت | 5پورت |
| نوع پورت ها | 4 پورت گیگ |
| سرعت انتقال اطلاعات | AC 1200 Mb |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 2.4Ghz & 5Ghz |
| رنگ | مشکی |
| تعداد پورت شبکه (LAN) | 4 پورت لن 10/100/1000 |
| تعداد پورت شبکه (WAN) | 1 پورت ون 10/100/1000 |
| تعداد پورت USB | 2 پورت USB 2.0 |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5GHz and 2.4GHz |
| دکمه ها | WPS/Reset Button |
| استانداردهای وایرلس | IEEE 802.11ac/n/a 5GHz |
| Wireless Functions | Enable/Disable Wireless Radio, WDS Bridge, WMM, Wireless Statistics |
| اشتراک گذاری USB | Support Samba(Storage)/FTP Server/Media Server/Printer Server |
| VPN Pass Through | PPTP, L2TP, IPSec |
| پروتکلها | Supports IPv4 and IPv6 |
| گواهینامه ها | CE, FCC, RoHS |
| منبع تغذیه | 12VDC / 2.5A |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر وایرلس چهارپورت سری AC1200 دو بند تی پی لینک Archer C5 TP-LINK” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.