“براکت رک tsr-541” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
11
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر وایرلس 3 آنتن مرکوسیس MW305R Mercusys
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
توضیحات
روتر وایرلس سه پورت سری N300 سه آنتن مرکوسیس MW305R Mercusys
روتر بی سیم Mercusys مدل MW305R، از امکانات ویژگی همچون مدیریت دسترسی برای فرزندان از طرف والدین وجود دارد که به عملکرد فرزندانشان و استفاده از اینترنت نظارت لازم را داشته باشند.
از نظر مدیریتی Remote management و Local management را دارا می باشد. کلید های Reset و WPS بر روی دستگاه تعبیه شده که قابل مشاهده می باشد.
اطلاعات بیشتر
| وزن | 600 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | مرکوسیس-Mercusys |
| نوع آنتن | خارجی |
| قدرت آنتن | 5dbi |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 2.4GHz |
| سرعت انتقال اطلاعات | N 300 Mb |
| تعداد پورت شبکه (LAN) | 3 پورت لن 10/100 |
| تعداد پورت شبکه (WAN) | 1 پورت ون 10/100 |
| تعداد آنتن | 3 |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 2.4 – 2.4835GHz |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر وایرلس 3 آنتن مرکوسیس MW305R Mercusys” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.