“پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
10
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سرور HP Server Proliant ML30 G9
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سرور HP Server Proliant ML30 G9
سرور HP Server Proliant ML30 G9 is a premium product from HP(). سرور HP Server Proliant ML30 G9 you find in سرور و ذخیره ساز.
| مشخصات فنی سرور | |
| مدل دستگاه | hp-server-proliant-ML3-g9 |
| پردازنده / تراشه (CPU & Chipset) | |
| نوع پردازنده: | Intel® Xeon® E3-1225v5(3.3 GHZ/4Core/8mb/80w/2133Ghz DDR4 |
| تعداد پردازنده: | 1 پردازنده |
| حافظه پردازنده: | Level 3 cache |
| تراشه(Chipset): | Intel® C236 Chipset |
| حافظه (Memory) | |
| حداکثر تعداد رم: | 4 |
| حداکثر مقدار رم: | 64GB (4 x 16GB@2133MHz) |
| نوع حافظه رم: | DDR4 |
| ذخیره سازی (Hard Disks) | |
| حداکثر تعداد هارد دیسک: | 6 LFF Non-hot plug SATA 3.5″ drives |
| حداکثر ظرفیت ذخیره سازی: | 6x4tb=24tb |
| اندازه هارد دیسک: | 3.5″ |
| نوع هارد دیسک ها: | SAS – SATA – SSD |
| کنترل کننده و کارت ها (Controller & Cards) | |
| کنترلر هارد دیسک: | HPE Dynamic Smart Array B140i Controller HPE H240 FIO Smart Host Bus Adapter |
| کارت شبکه: | Intel® Ethernet Connection I219-LM |
| گرافیک: | Integrated Matrox G200eH2 video standard |
| منبع تغذیه (Power Supply) | |
| منبع تغذیه: | 300W Multi-Output Power Supply |
| ابعاد و وزن | |
| شکل ظاهری: | 4U Tower form factor |
| ابعاد (عمق، عرض، ارتفاع): | (36.76 x 17.5 x 40.13 cm) |
| وزن: | حداقل 7 كيلوگرم – حداکثر 11كيلوگرم |
| پشتیبانی | |
| گارانتی: | یک سال گارانتی |
| خدمات پس از فروش: | 10 سال خدمات پس از فروش |
| لینک اصلی کالا: | |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سرور HP Server Proliant ML30 G9” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان











دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.