11
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سوئیچ دی لینک مدل DES-1016C
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سوئیچ دی لینک مدل DES-1016C
مشخصات و اطلاعات سوئیچ دی لینک DES-1016C:
سوئیچ دی لینک DES-1016C یک سوئیچ غیر مدیریتی و اقتصادی است که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. سوئیچ شبکه ای plug-and-play راه حلی مناسب برای کسب و کارهای (SOHO (Small Office Home Office که مایل به بهره مندی از افزایش پهنای باند اترنت هستند، می باشد. این مدل از سوئیچ با 16 پورت 10/100Mbps، یک راه سریع برای ارتقای شبکه به Fast Ethernet را ارائه می دهد که می توانید شبکه خود را به راحتی گسترش دهید.
1-Fast Networking Made Easy:
ویژگی کلی سوئیچ دی لینک DES-1016C:
نگاهی به پنل جلویی سوئیچ دی لینک DES-1016C:
| برند | D-Link |
|---|---|
| مدل محصول | DES-1016C |
| لایه عملکرد | لایه 2 |
| نوع پورت | 10/100 (100Mbps) |
| تعداد پورت | 16Port |
| ظرفیت سوئیچ | 3.2Gbps |
| نرخ ارسال پکتهای دیتا | 1.48Mpps |
| توان مصرفی | 5W |
| استاندارد ها | IEEE 802.3az EEE function |
| وضعیت دستگاه | New-original |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | دسکتاپ |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 40 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 1.06kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ دی لینک مدل DES-1016C” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.