14
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سوئیچ دی لینک مدل DES-1024D
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سوئیچ دی لینک مدل DES-1024D
مشخصات و اطلاعات سوئیچ دی لینک DES-1024D:
سوئیچ دی لینک DES-1024D با کارایی بالا و اتصال مطمئن در انتقال سریع فایل ها و پردازش سریع داده ها، به بهبود زمان به روزرسانی شبکه و حفظ کارمندان به صورت متصل و موثر کمک می کند و در بازار تجهیزت شبکه به فروش می رسد. با استفاده از سوئیچ های غیر مدیریتی 24 پورت Fast Ethernet دی لینک شما به راحتی می توانید شبکه کسب و کار خانگی خود را با افزودن کامپیوتر و دستگاه های دیگر با سرعت 200 مگابیت بر ثانیه در هر پورت در مد full-duplex گسترش دهید. با این شبکه، کارمندانی که در دفاتر کوچک کار می کنند می توانند سریع و ایمن با یکدیگر و با همه سرورها، پرینترها و سایر دستگاه ها اتصال برقرار کنند.
ویژگی های برجسته سوئیچ دی لینک DES-1024D:
ویژگی های استاندارد سوئیچ دی لینک DES-1024D:
| برند | D-Link |
|---|---|
| مدل محصول | DES-1024D |
| لایه عملکرد | لایه 2 |
| نوع پورت | 10/100 (100Mbps) |
| تعداد پورت | 24Port |
| ظرفیت سوئیچ | 4.8Gbps |
| توان مصرفی | 2.8W |
| وضعیت دستگاه | New-original |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | ندارد |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 40 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 1.14kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ دی لینک مدل DES-1024D” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.