“پاور ماژول ۹ پورت” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
10
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سوئیچ دی لینک مدل DGS-1210-10MP
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سوئیچ دی لینک مدل DGS-1210-10MP
مشخصات و اطلاعات سوئیچ دی لینک DGS-1210-10MP:
سوئیچ دی لینک DGS-1210-10MP از جمله سوئیچ های سری DGS-1210 می باشد که برای تأمین افزایش قدرت در خروجی اترنت (PoE)، طیف وسیعی از انواع رابط فیزیکی، رابط های مدیریتی متعدد و ویژگی های پیشرفته لایه 2 طراحی شده اند و در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسند. با ترکیب همه این ویژگی ها، سوئیچ های سری DGS-1210 یک راه حل مقرون به صرفه و انعطاف پذیر برای گسترش هر شبکه تجاری ارائه می دهند.
ویژگی های کلی سوئیچ دی لینک DGS-1210-10MP :
مزایای
| برند | D-Link |
|---|---|
| مدل محصول | DGS-1210-10MP |
| لایه عملکرد | لایه 2 |
| نوع پورت | 10/100/1000 (1Gbps) |
| تعداد پورت | 8Port |
| تعداد پورت POE | 8 پورت |
| نوع Uplinks | SFP |
| تعداد Uplinks | 2Port |
| ظرفیت سوئیچ | 20Gbps |
| نرخ ارسال پکتهای دیتا | 14.88Mpps |
| حافظه رم | 256MB |
| حافظه فلش | 32MB |
| توان POE | 130W |
| استاندارد ها | Auto-negotiation |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | رکمونت |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 50 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 1.7kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ دی لینک مدل DGS-1210-10MP” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.