“پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
19
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سوئیچ سیسکو سری C9300
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سوئیچ سیسکو سری C9300
مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو سری C9300
سوئیچ سیسکو سری C9300 طراحی و تولید شده توسط شرکت سیسکو میباشد که مناسب برای سیستم های امنیتی، IoT، Mobility و Cloud است. این سوئیچ نسل جدید پلت فرم سوئیچینگ نصب گسترده در صنعت هستند. سوئیچ سیسکو سری C9300 دارای مجموعه امکانات اولیه برای Access Defined Software) SD-Access) است که جزئی از معماری شرکت سیسکو میباشد. این مدل دارای پهنای باند 480 گیگابیت بر ثانیه میباشد که جزء انعطاف پذیرترین معماری Uplinkها هستند و در بازار تجهیرات شبکه به فروش می رسند.
سوئیچ سری C9300 سیسکو دارای اولین پلت فرم بهینه سازی برای تراکم بالا با استاندارد 802.11ac Wave2 می باشد. که حداکثر مقیاس را برای شبکه تنظیم میکنند. این سوئیچ با معماری پردازنده x86 و حافظه بیشتر نسبت به سوئیچهای قبلی، قادر به میزبانی و اجرای برنامههای شرکتهای دیگر و اسکریپتهای Native در داخل سوئیچ میباشد.
ویژگی های برجسته سوئیچ سیسکو سری C9300:
| برند | Cisco |
|---|---|
| مدل محصول | C9300 |
| سری | سری 9300 |
| لایه عملکرد | لایه 3 |
| نوع پورت | 10/100/1000 (1Gbps) |
| تعداد پورت | 24Port |
| تعداد پورت POE | 24 پورت |
| نوع Uplinks | Uplink ندارد – نیاز به خرید کارت ماژول |
| ظرفیت سوئیچ | 208Gbps |
| نرخ ارسال پکتهای دیتا | 154.76Mpps |
| حافظه رم | 8GB |
| حافظه فلش | 16GB |
| قابلیت stack | 8 |
| پورت کنسول | Mini-USB Type B |
| توان POE | 445W |
| استاندارد ها | IEEE 802.3z 1000BASE-X |
| وضعیت دستگاه | New-original |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | رکمونت |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 45 °C |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو سری C9300” لغو پاسخ
محصولات مرتبط
محصولات مشابه
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.