12
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سوئیچ سیسکو مدل C9200L-24P-4G-ECisco Switch C9200L-24P-4G-E
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سوئیچ سیسکو مدل C9200L-24P-4G-E
مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو C9200L-24P-4G-E:
سوئیچ سیسکو C9200L-24P-4G-E از سوئیچ های سری 9200 سیسکو بوده که دارای 24 پورت با قابلیت +POE می باشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. همچنین این سوئیچ شبکه دارای 4 پورت Uplink 1G می باشد. این سوئیچ از ظرفیت 56 گیگابیت بر ثانیه، حافظه رم 2 گیگابایت، حافظه فلش 4 گیگابایت، پهنای باند 80 گیگابیت بر ثانیه و نرخ انتقال اطلاعات 83.33Mpps بهره می برد.
برخی ویژگی های سوئیچ سیسکو C9200L-24P-4G-E:
نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو C9200L-24T-4G-E :
| برند | Cisco |
|---|---|
| مدل محصول | C9200L-24P-4G-E |
| سری | سری 9200 |
| لایه عملکرد | لایه 2 |
| نوع پورت | PoE Plus |
| تعداد پورت | 24Port |
| نوع Uplinks | SFP |
| تعداد Uplinks | 4Port |
| ظرفیت سوئیچ | 56Gbps |
| نرخ ارسال پکتهای دیتا | 83.33Mpps |
| حافظه رم | 2GB |
| حافظه فلش | 4GB |
| قابلیت stack | 8 |
| پورت کنسول | Mini-USB Type B |
| سیستم عامل | Cisco IOS XE |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | رکمونت |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 4.3kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل C9200L-24P-4G-ECisco Switch C9200L-24P-4G-E” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.