“پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
18
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سوئیچ سیسکو مدل C9300-24P-A
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سوئیچ سیسکو مدل C9300-24P-A
مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل C9300-24P-A
سوییچ سیسکو C9300-24P-A طراحی و تولید شده توسط شرکت سیسکو میباشد که مناسب برای سیستم های امنیتی، IoT، Mobility و Cloud است که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این سوییچ شبکه نسل جدید پلت فرم سوئیچینگ نصب گسترده در صنعت هستند. سوئیچ سیسکو مدل C9300-24P-A دارای مجموعه امکانات اولیه برای Access Defined Software) SD-Access) است که جزئی از معماری شرکت سیسکو میباشد. این مدل دارای پهنای باند 480 گیگابیت بر ثانیه میباشد که جزء انعطاف پذیرترین معماری Uplinkها هستند.
سوئیچ C9300-24P-A سیسکو دارای اولین پلت فرم بهینه سازی برای تراکم بالا با استاندارد 802.11ac Wave2 می باشد. که حداکثر مقیاس را برای شبکه تنظیم میکنند. این سوئیچ با معماری پردازنده x86 و حافظه بیشتر نسبت به سوئیچهای قبلی، قادر به میزبانی و اجرای برنامههای شرکتهای دیگر و اسکریپتهای Native در داخل سوئیچ میباشد.
ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو C9300-24P-A:
| برند | Cisco |
|---|---|
| مدل محصول | C9300-24P-A |
| سری | سری 9300 |
| لایه عملکرد | لایه 3 |
| نوع پورت | 10/100/1000 (1Gbps) |
| تعداد پورت | 24Port |
| نوع Uplinks | Uplink ندارد – نیاز به خرید کارت ماژول |
| ظرفیت سوئیچ | 208Gbps |
| نرخ ارسال پکتهای دیتا | 154.7Mpps |
| حافظه رم | 8GB |
| حافظه فلش | 16GB |
| قابلیت stack | 8 |
| پورت کنسول | Mini-USB Type B |
| وضعیت دستگاه | New-original |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | رکمونت |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 7.4kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل C9300-24P-A” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.