“پاور ماژول 8 پورت TPD-108” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
11
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سوئیچ سیسکو مدل SF302-08
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سوئیچ سیسکو مدل SF302-08
مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو SF302-08:
سوئیچ اسمال بیزینس سیسکو مدل SF302-08 از جمله سوئیچ های قابل مدیریت سری 300 سیسکو که ترکیبی از ویژگی ها و قیمت مناسب است، می باشد. زمانی که کاربران و کارکنان به دسترسی سریع و قابل اطمینان به ابزار کسب و کار و اطلاعات نیاز دارند سوئیچ های مقرون بصرفه سری 300 سیسکو بهترین انتخاب می باشد. هنگامی که این درخواست ها از جانب کاربران زیاد می شود در هر لحظه امکان دارد که شبکه شما Down شود، که این دستگاه از این عمل جلوگیری می کند.
کسب و کارهایی که به امنیت و ویژگی های پیشرفته نیاز دارند، می توانند از نسل جدیدی از سوئیچ های مدیریتی سیسکو که مناسب برای کسب و کارهای کوچک است، استفاده کنند.
ویژگی های سوئیچ سیسکو SF302-08:
| برند | Cisco |
|---|---|
| مدل محصول | SF302-08 |
| لایه عملکرد | لایه 3 |
| نوع پورت | 10/100 (100Mbps) |
| تعداد پورت | 8Port |
| نوع Uplinks | Combo |
| تعداد Uplinks | 2Port |
| ظرفیت سوئیچ | 5.6Gbps |
| نرخ ارسال پکتهای دیتا | 4.17Mpps |
| حافظه رم | 128MB |
| حافظه فلش | 16MB |
| پورت کنسول | DB-9 |
| توان مصرفی | 8.6W |
| استاندارد ها | IEEE 802.1D |
| وضعیت دستگاه | New-original |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | ندارد |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 40 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 1.18kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل SF302-08” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.