13
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سوئیچ سیسکو مدل SG350-28P
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سوئیچ سیسکو مدل SG350-28P
مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل SG350-28P:
سوئیچ سیسکو SG350-28P دارای 24 پورت 10/100/1000 می باشد. سوئیچ های مدیریتی سری 350 سیسکو ترکیبی از ویژگی ها و قیمت مناسب را ارائه می دهند. هنگامی که کسب و کار شما نیاز به امنیت و ویژگی های پیشرفته پیدا می کند، اما کارایی هنوز هم مورد توجه است، در این زمان شما می توانید از نسل جدیدی از سوئیچ های مدیریتی سیسکو که مناسب برای کسب و کارهای کوچک می باشد، استفاده کنید.
ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو SG350-28P:
سوئیچ های
| برند | Cisco |
|---|---|
| مدل محصول | SG350-28P |
| لایه عملکرد | لایه 3 |
| نوع پورت | 10/100/1000 (1Gbps) |
| تعداد پورت | 24Port |
| تعداد پورت POE | 24 پورت |
| نوع Uplinks | Combo |
| تعداد Uplinks | 2xcombo Port |
| ظرفیت سوئیچ | 56Gbps |
| نرخ ارسال پکتهای دیتا | 41.66Mpps |
| حافظه رم | 512MB |
| حافظه فلش | 256MB |
| پورت کنسول | RJ45 |
| توان مصرفی | 36.9W |
| توان POE | 195W |
| استاندارد ها | IEEE 802.3af PoE |
| قابلیت نصب در رک | رکمونت |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 50 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 3.83kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل SG350-28P” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.