12
نفر در حال مشاهده محصول هستند
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L
مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L:
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L از جمله سوئیچ های شبکه سری 2960S میباشد که در لایهی 2 عمل میکند. این سوئیچ سهولت در دسترسی و استفاده را بهبود می بخشد و همچنین دارای امنیت بالا و بهبود پایداری است. با توجه به قابلیتها و ویژگیهای این دستگاه، برای شبکههای کوچک و متوسط، سازمان ها و ادارات مناسب بوده و در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد.
ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L:
| برند | Cisco |
|---|---|
| مدل محصول | WS-C2960S-48FPS-L |
| سری | سری 2960 |
| لایه عملکرد | لایه 2 |
| نوع پورت | 10/100/1000 (1Gbps) |
| تعداد پورت | 48Port |
| تعداد پورت POE | 48 پورت |
| نوع Uplinks | SFP |
| تعداد Uplinks | 4Port |
| ظرفیت سوئیچ | 176Gbps |
| نرخ ارسال پکتهای دیتا | 77.4Mpps |
| حافظه رم | 128MB |
| حافظه فلش | 64MB |
| قابلیت stack | 4 |
| پورت کنسول | Mini-USB Type B |
| توان دستگاه | 79W |
| توان مصرفی | 870W |
| توان POE | 740W |
| استاندارد ها | IEEE 802.1ab (LLDP) |
| وضعیت دستگاه | Refurbished-original |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| قابلیت نصب در رک | رکمونت |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 45 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 5.9kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.