20
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیوی وایرلس 5Ghz سری AC میکروتیک SXT 5 ac
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
– دارای پردازنده 720 مگاهرتز و رم 128 مگابیت
– توان آنتن 16dbi
– کارکرد در باند فرکانسی 5 گیگاهرتز سری AC
– با زاویه 28 درجه
-گارانتی یک ساله
خدمات راه اندازی میکروتیک
توضیحات
SXT ac محصولی جدید از سری محصولات 802.11ac می باشد که اخیراً دو مدل آن قابل دسترس قرار گرفته است: یکی آنتنی با 28 درجهی قاعده مند و دیگری آنتنی با پرتو افکنی گسترده و قطاع ِ پهن (مدل SA). SXT ac می تواند از مُد 802.11a/n نیز کاملاً پشتیبانی کرده و از اینرو سازگار با تمامی دستگاه های قدیمی میکروتیک می باشد. گذشته از اینها، هر دو پروتکل Nstream و Nv2 را نیز شامل می گردد.
بطور کلی، می توان گفت که تمامی محصولات جدید با مدل های پیشین سازگار هستند. بطوری که برای مثال، می توان به سادگی اَکسس پوینت ِ قدیمی ِ 5GHz 802.11an را با 802.11ac، جایگزین کرده بگونه ای که کاربران همچنان قادر به برقراری ارتباط با آن باشند.
استاندارد جدید ac با پهنای باند حداکثری 866Mbps همراه با مدولاسیون QAM-256 و کانال های 80Mhz همین جاست !
این استاندارد دنیای جدیدی در ارتباطات وایرلس ایجاد کرده است . مدل جدید رادیوهای SXT به این استاندارد تجهیز شده و در دو نوع مختلف عرضه می گردد ( با آنتن 28dBi و با آنتن 90 درجه سکتور )
سری جدید محصولات ac قابلیت انطباق با سری های قبلی محصولات میکروتیک را خواهند داشت . بدین معنی که شما به راحتی می توانید سری های جدید را با سری های قدیمی محصولات میکروتیک جایگزین نمایید .
این محصول دارای استاندارد AC، نرخ اطلاعات وایرلس 866Mbit، مدولاسیون 256-QAM و کانال های 80MHz می باشد. استاندارد 802.11a/n/ac امکانات و سرعت فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.
محصولات جدید، با فناوری های قدیمی تر سازگاری دارند؛ به عنوان مثال شما می توانید اکسس پوینت 5GHz 802.11an قدیمی خود را با محصولات دارای 802.11ac جایگزین کنید و کاربران فعلی همچنان بدون هیچ مشکلی به آن متصل خواهند شد.
اطلاعات بیشتر
| وزن | 2000 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| سری رادیو وایرلس | SXT |
| فرکانس اسمی پردازنده | 5 GHz |
| حافظه رم | 128 MB |
| پورت POE | دارد |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت USB 3.0, 1 پورت گیگ |
| اسلات سیمکارت | ندارد |
| توان آنتن-Gain | 16 |
| سیستم عامل | – |
| نسخه لایسنس | 4 |
| مشخصات وایرلس | QCA9882-BR4A-R |
| مشخصات CPU | QCA9557-AT4A-R |
| نوع و فرکانس CPU | 720MHz |
| ویژگی های وایرلس | QCA9882 |
| صفحه نمایش | PCB, مانیتور دما, نمایشگر ولتاژ |
| محتویات جعبه | poe injector, آداپتور برق, حلقه اتصال به دکل |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیوی وایرلس 5Ghz سری AC میکروتیک SXT 5 ac” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان











دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.