10
نفر در حال مشاهده محصول هستند
رادیوی وایرلس 5Ghz میکروتیک SXT 5
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
– کارکرد در فرکانس 5 گیگاهرتز
– پردازنده 600 مگاهرتز و رم 64 مگابیت
– 1 پورت 10/100 مگابیت
– با توان آنتن 16dbi
– دارای مجوز ورژن 3
-گارانتی یک ساله
خدمات راه اندازی میکروتیک
اطلاعات بیشتر
| وزن | 1000 g |
|---|---|
| شرکت سازنده | میکروتیک-MikroTik |
| سری رادیو وایرلس | SXT |
| فرکانس اسمی پردازنده | 5 GHz |
| تعداد هسته پردازنده | 1 |
| حافظه رم | 64MB |
| پورت POE | دارد |
| نوع پورت ها | 1 پورت POE ورودی, 1 پورت USB 3.0, 1 پورت اترنت |
| اسلات سیمکارت | ندارد |
| نوع آنتن | بدون آنتن |
| توان آنتن-Gain | 16-17dBi |
| سیستم عامل | RouterOS |
| نسخه لایسنس | 3 |
| مشخصات وایرلس | AR9344-DC3A-R |
| مشخصات CPU | AR9344-DC3A-R |
| نوع و فرکانس CPU | 600MHz |
| ویژگی های وایرلس | AR9344 |
| ولتاژ ورودی برق | 5V – 30 V |
| صفحه نمایش | PCB, مانیتور دما, نمایشگر ولتاژ |
| محتویات جعبه | poe injector, آداپتور برق, حلقه اتصال به دکل |
| مقدار حافظه | 16mb |
| محدوده فرکانسی وایرلس | 5Ghz |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “رادیوی وایرلس 5Ghz میکروتیک SXT 5” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.