“پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
10
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر اکسس پوینت میکروتیک مدل RB951UI-2HnD
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر اکسس پوینت میکروتیک مدل RB951UI-2HnD
مشخصات و اطلاعات Mikrotik Router Access Point RB951UI-2HnD:
روتر اکسس پوینت میکروتیک RB951UI-2HnD از محصولات شرکت میکروتیک است که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، این روتر که خاصیت اکسس پوینت هم دارد می تواند برای محیط هایی مثل خانه و محل کار کوچک یا به اصطلاح SOHO بسیار پر کاربرد و مفید باشد. پردازنده داخل این روتر از نسل جدید مدل Atheros می باشد که می تواند با سرعت 600 مگا هرتز پردازش اطلاعات را انجام دهد.
در کنار دستگاه یک پورت USB ورژن 2 قرار دارد. در داخل بسته بندی، به همراه دستگاه شما فقط یک آداپتور 24 ولت مشاهده می کنید و بر روی دستگاه می توانید LED وای فای را مشاهده کنید.
نگاهی به پنل جلویی روتر اکسس پوینت میکروتیک RB951UI-2HnD :
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | RB951UI-2HnD |
| تعداد و نوع پورت ها | 5x 10/100 Ethernet |
| پردازنده |
|
| فرکانس پردازنده | 600MHz |
| محدوده فرکانس | 2.4GHz |
| سیستم عامل | MikroTik RouterOS |
| استاندارد وایرلس | 802.11b/g/n |
| استاندارد های WIFI | WiFi 4 |
| پورت USB | 1xUSB Type A |
| حافظه رم | 128MB |
| حداکثر مصرف برق | 6.5W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 50 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر اکسس پوینت میکروتیک مدل RB951UI-2HnD” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.