17
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر برد میکروتیک مدل RB493AH
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر برد میکروتیک مدل RB493AH
مشخصات و اطلاعات روتر میکروتیک RB493AH
روتر برد میکروتیک RB493AH دارای نه پورت اترنت و سه اسلات miniPCI می باشد همچنین این روتر دارای تراشه سوئیچ نیز است، بنابراین می توان پورت های اترنت 2 تا 9 را با هم دسته بندی کرد تا مانند یک سوئیچ واحد عمل کنند. این روتر از نسل جدید پردازنده Atheros با عملکرد بالا پشتیبانی می کند در نتیجه بسیار سریعتر از روتر RB493 فعالیت می کند. سیستم عامل روتر برد RB493AH میکروتیک RouterOS می باشد که این سیستم قدرتمند را به یک روتر/فایروال یا مدیر پهنای باند بسیار پیشرفته تبدیل کرده است.
ابعاد روتر RB493AH بسیار کوچک می باشد و با قیمتی مقرون به صرفه ارائه شده است.
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | RB493AH |
| تعداد و نوع پورت ها | 3x 10/100 Ethernet ports |
| پردازنده |
|
| فرکانس پردازنده | 680MHz |
| حافظه رم | 128MB |
| اسلات Mini Pci | 3 |
| سیستم عامل | MikroTik RouterOS |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 60 °C |
| وزن | 0.18kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر برد میکروتیک مدل RB493AH” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
۲۹۹,۰۰۰ تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول ۱۶ پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
۹,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۲۶ پورت زیرو یونیت ۳۲ آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
۱۰,۵۶۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۶ پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۸ پورت TPD-108
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
پاور ماژول ۹ پورت
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.