14
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر برد میکروتیک RB2011UiAS-RM
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر برد میکروتیک RB2011UiAS-RM
مشخصات و اطلاعات RouterBoard 2011UiAS-RM:
روتر برد میکروتیک RB2011UiAS-RM از تولیدات کمپانی میکروتیک میباشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این روتر فضای کمی را اشغال می کند و دارای سخت افزاری قدرتمند می باشد که برای استفاده در فضای داخلی طراحی شده است و در بسیاری از کیس های متفاوت و با گزینه های زیادی در دسترس است.
طراحی این دستگاه برای داخل رک انجام شده که این امر موجب می شود مدیریت بهتری در رک خود داشته باشید. این روتر در رک شما فقط یک یونیت (1U) را اشغال می کند. روتر برد میکروتیک RB2011UiAS-RM اجازه دسترسی به قابلیت های فراوانی چون MPLS-VPN-Firewall ،Hotspot و Load balancing را ارائه می دهد و همچنین مانیتورینگ راحت تری نسبت به دیگر روترها دارد.
قابلیت های اضافه شده به روتر برد میکروتیک RB2011UiAS-RM نسبت به مدل RB2011L:
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | RB2011UiAS-RM |
| تعداد و نوع پورت ها | 5x 10/100 Ethernet |
| پردازنده |
|
| فرکانس پردازنده | 600MHz |
| حافظه رم | 128MB |
| سیستم عامل | MikroTik RouterOS |
| حداکثر مصرف برق | 28W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 60 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
| وزن | 0.14kg |
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر برد میکروتیک RB2011UiAS-RM” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.