“پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F” به سبد شما افزوده شد. مشاهده سبد خرید
19
نفر در حال مشاهده محصول هستند
روتر برد میکروتیک مدل RB912UAG-5HPnD
ارسال سریع
با پست پیشتاز
پشتیبانی ۲۴ ساعته
و ۷ روز هفته
تضمین کیفیت
و تضمین اصالت
رضایت مشتریان
افتخار ماست
قیمت محصول
روتر برد میکروتیک مدل RB912UAG-5HPnD
مشخصات و اطلاعات Mikrotik Router Board RB912UAG-5HPnD:
روتر برد میکروتیک RB912UAG-5HPnD ساخت شرکت میکروتیک میباشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این Router Board بسیار کاربردی و با کارایی بالا میباشد و در ابعاد بسیار کوچک و بیسیم عرضه شده است و از یک کارت بیسیم داخلی در فرکانس 5 گیگاهرتز با ساختار دو قطبی و یک کارت حافظه اضافی miniPCIe برای اتصال کارت بیسیم 802.11 و یا کارت 3G (جهت اتصال سیم کارت) تشکیل شده است.
پورت اترنت Gigabit از استاندارد سرعت بیسیم 802.11n پشتیبانی میکند. از کاربردهای این روتر میتوان به برقراری لینکهای ترکیبی به صورت Point to Point و یا Point to Multi Point اشاره کرد.
برخی امکانات روتر برد میکروتیک RB912UAG-5HPnD:
| برند | Mikrotik |
|---|---|
| مدل محصول | RB912UAG-5HPnD |
| تعداد و نوع پورت ها | 1x 10/100/1000 Ethernet ports |
| پردازنده |
|
| فرکانس پردازنده | 600MHz |
| حافظه رم | 64MB |
| اسلات Mini Pci | 1 |
| سیستم عامل | MikroTik RouterOS |
| حداکثر مصرف برق | 12W |
| گارانتی | گارانتی 1 ساله مسترشبکه |
| دمای کارکرد | Max Operating Temperature : 70 °C |
| ابعاد دستگاه |
|
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روتر برد میکروتیک مدل RB912UAG-5HPnD” لغو پاسخ
سایر محصولات
براکت رک tsr-541
299,000 تومان
براکت رک tsr-741
طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیۀ تجهیزات را در داخل رک مهیا میسازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز میشود. سینی های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود.پچ پنل ها و پنل های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل کشی را به صورت زیبا و مدیریت پذیر امکانپذیر میکند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش میگذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده سازی را تجلی می بخشد.
پاور ماژول 16 پورت با فیوز مینیاتوری عمودی TPD-116F
9,360,000 تومان
پاور ماژول 26 پورت زیرو یونیت 32 آمپر با فیوز مینیاتوری TPD-626FI
34,800,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت با فیوز مینیاتوری TPD-406F
10,560,000 تومان
پاور ماژول 6 پورت رکمونت با فیوز منیاتوری
1,440,000 تومان
پاور ماژول 8 پورت TPD-108
1,200,000 تومان
پاور ماژول 9 پورت
1,320,000 تومان










دیدگاهها
حذف فیلترهاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.